Соняшник, соя та кукурудза є надзвичайно важливими технічними культурами, посіви яких займають досить великі площі на території нашої країни. Їхнє вирощування часто супроводжується різноманітними проблемами, а найпоширенішою є боротьба із небажаною рослинністю. Бур'яни стають на заваді активного розвитку культур та сприяють суттєвому зменшенню їхньої врожайності. Саме тому знищення непотрібних рослин – завдання номер один для аграріїв.
Відома українська компанія «Украгроком», яка вже більше десяти років займається поставкою пестицидів для вітчизняних сільськогосподарських підприємств, пропонує своє рішення для боротьби із однорічними злаковими та дводольними бур'янами у посівах кукурудзи, сої та соняшнику – гербіцид Грінфорт АХ 900. Створений за найсучаснішими технологіями та з використанням безпечних та якісних хімікатів, цей засіб є ефективним, дієвим та економічно вигідним.
Відноситься до селективних гербіцидів. В основі препарату – ацетохлор, який діє на насіння рослин, що проростає. Тобто, Грінфорт АХ 900 необхідно застосовувати на початку сезону, коли бур'яни знаходяться у процесі появи над землею. Під час вегетаційного періоду вже не варто використовувати даний препарат – користі від нього не буде.
Найефективніше використовувати даний гербіцид проти пальчатки, плоскухи звичайної, проса, тонконога однорічного, мишія, щириці, курячих вічок польових, грициків звичайних,прозелені звичайної, ромашки звичайної та ромашки лікарської, портулака городнього, пасльону чорного, зірочника середнього, осоту рожевого.
Крім того, помірною чутливістю до Грінфорт АХ 900 вирізняються просо просівне, багаторічні злакові рослини, собача петрушка звичайна, лобода, гірчак, вероніка.
Рекомендовано використовувати цей препарат лише у разі достатньої вологості ґрунту, а також після його вирівнювання. Тобто, грудок не повинно бути, інакше це нашкодить ефективності засобу. Обробка проводиться методом обприскування до появи сходів сільгоспкультур. Ні в якому разі не можна використовувати Грінфорт АХ 900 після появи рослин над поверхнею землі, адже це може становити реальну небезпеку інтоксикації майбутнього врожаю.
При цьому також необхідно врахувати погодні умови – занадто низька температура повітря знизить дієвість препарату. Так само, як і висока вологість.
Источник новости: Zoosite.com.ua